باران 14.5 ماهه

امروز اولین بسته مازیک و مداد شمعی رو برای باران خریدم به این امید که به خانم نقاشی یاد بدهم ولی خانم فقط به فکر خوردن مدادها هستند !!!

باران خیلی شیطون شده والبته حواسش هم به همه چیز هست کنترل تلویزیون و ماهواره رو از هم تشخیص میده و داره یاد میگیره کانالها رو با کنترل عوض کنه . تازه یاد گرفته که وقتی من ورزش می کنم از کجا هست و میره سر دستگاه wii و  سعی میکنه CD شو بیرون بیاره و خاموشش کنه .

اخیرا سعی میکنه بعضی از کلماتی رو که صحبت می کنیم تکرار کنه . خیلی هم با خودش حرف میزنه و با عروسکاش و اسباب بازیهاش.

عاشق وسایل دیجیتال و الکترونیکی هست و از همه مهمتر ایفون من. اول صبح که بیدار میشه باید از روی یوتیوب موبایل براش آهنگهای مورد علاقشو بزارم و عصرها هم همینطور.

بدون کمک می ایسته و تازه سعی می کنه برقصه و عاشق آهنگ های شاد هست. ولی برای راه رفتن همچنان چهار دست و پا میره.

درست یک هفته پیش یک دفعه ای بلند شد و واکر بدست شروع به راه رفتن کرد. این هم عکس اولین قدمهاش :

بازیها رو سریع یاد میگیره . تا میگم "لی لی حوضک " دستشو میاره و کف دستشو نشون میده. تا میگم "دالی"چشماشو میگیره . اسباب بازیها خیلی زود براش تکراری میشند و بهشون علاقه نشون نمیده. فقط لوگو بازی رو دوست داره همچنان و توپ بازی رو . و من موندم باید چه اسباب بازیهای جدیدی براش بگیرم.

عاشق شکلات هست به طور غیر قابل باوری. حتی بیسکویتهای جفا رو هم فقط شکلاتشو جدا میکنه . آبمیوه دوست داره و زرده تخم مرغ با عسل. امروز هم برای اولین بار بستنی خورد که مثل اینکه دوست داره . 

خلاصه خانم کوچولوی ما خیلی عسلی و نازنین شده.

خدایا این عروسک کوچک من و همه کوچولوهای نازنین رو در سایه پدر و مادراشون سالم و شاداب نگه داره. آمین !

 

 

/ 0 نظر / 5 بازدید