و اینکه این دخترک شیرین ما مهد کودک را دوست ندارد. بر خلاف دو روز اول که خیلی خوشحال بود و ماهم امیدوار از روز سوم شروع به بهانه گیری کرد و روز چهارم شروع به گریه کردن اونهم چه گریه ای و اصلا حاضر نبود به بغل پرستارش رود و چسبیده بود ب شلوار باباش و  امروز هم که روز پنجم بود سیستم جهت یابی باران خانم اینقدر قوی شده که به محض ورود به خیابان دانشگاه یعنی از حدود ١ کیلومتر به مهد ماند متوجه شد و شروع به گریه کردن. دل ما که آب میشه هر روز و خودم با صورتی پر از اشک بیرون میام. ولی این خیلی  باعث تعجب است بچه ای که اصلا گریه نمی کرد مگر اینکه مجبور میشد. پریروز که رفتیم دنبالش دیدیم بازهم داره گریه می کنه که پرستارش گفت چون یک مامان دیگه اومده دنبال بچه اش باران خانم دلتنگ شدند و شروع به گریه . ولی عصر تا ما رو میبینه شروع میکنه به خندیدن.

روز اول مدیر مهد گفت بهتره وسط روز نیاین دیدنش چون سبب دلتنگیش میش و منم گفتم فکر نکنم در این سن متوجه بشه . ولی حالا میبینم راست می گفت.

اصولا این باران کوچولوی ما بیش از حد حساس است. کافی است یک ذره بلند حرف بزنیم. فوری جیغ می کشه و یا گریه می کنه. و کافیه یک آهنگ شاد براش بخونی یا دست بزنی . هنوز شروع نکردی خانم دست می زنند و میخندند. و خلاصه خیلی طرفدار شادی و سرور هستند و فعلا من به یک دلقک تبدیل شده ام ازبس سعی می کنم حرکات جدید برای خنداندن و سرگرم کردن خانم پیدا کنم. پدرم میگند درخواست بدم در cbbc حتما به من یک کار در برنامه کارتون میدهند. حالا قسمت کودکان BBC  قراره به همسایگی ما منتقل بشه شاید درخواست دادم   !!!

امروز سر راه رفته بودیم خون یکی از دوستان . دم در دخترشون که دو سالشه اومد دم در . باران هم داخل ماشین بود داشت بیسکویت میخورد. از تو ماشین یک دونه از پفکهاشو برداشتم و به دختر دوستمون دادم. از تو ماشین نمی دونم چطوری دید که شروع به اعتراض کردن کرد. خلاصه اینکه این دختر حساس ما حسود هم هست .

 کلی نگران تغذیه اش در مهد هستم. صبحانه اش رو هر روز می برم ولی پرستارش گفت بهتره نهار ما رو بخوره و همیشه هم میگه خیلی خوب خورد . ولی دختری که من میشناسم اهل خوب غذا خوردن نیست و نمیشه بیشتر از این هم سوال کنم . چکار باید بکنم ؟

 

/ 0 نظر / 4 بازدید