بارون بارونه

آهنگ مورد علاقه این روزهای باران این آهنگ هست . هی با خودش میرقصه و با هیجان میخونه: " بارون بارونه" و هی با ipad همین آهنگ رو تکرار می کنه ! تازه معنی اسمشو متوجه شده و مثل اینکه از اسمش خیلی خوشش آمده !

 

شبها میگه برام قصه بارون رو بگو و منظور اینکه از کجا اومده و من هم داستان همیشگی و هیجان انگیزی که تو یک ستاره در آسمون بودی و من هر شب به آسمون نگاه می کردم و میگفتم خدایا یکی از اون ستاره ها رو برام بفرست و خدا یک روز یک روز یک خبر خوب داد و گفت یک ستاره خیلی قشنگ و باهوش بهت دادم و مامی خیلی خوشحال شد و به اینجای داستان که میرسیم می÷رسه ددی هم خوشحال شد ؟ بابا کاکا هم خوشحال شد ؟ و بعد که مطمین میشه همه خوشحال شدند میگه ادامه داستان و به قسمتی که میرسیم که تو شکمم بودی به شکمم دست میکشه !!! عزیز دلم !

 

و من چقدر خوشبخت و خوشحال هستم که خدا چنین دختری ستاره زیبایی به ما هدیه داد. همه مشخصاتش هم با دختری که میخواستم مو نمیزنه - از چال روی ل÷ش  تا موهای موج دارش و چشمهای قهو های مهربونش - تا صدای قشنگش و البته اینکه همیشه دوست داشتم یک بچه خیلی شیطون داشته باشم و خدا این فاکتور رو هم در سفارش من نظر گرفت و حالا هر روز هی با خودم میگم از کی شکایت کنم ! خودم یک دختر شیطون میخواستم !!!! خدایا هزاران بار شکر...

/ 1 نظر / 16 بازدید
مستی

خدا خیلی حفظش کنه..خیلی نازه ..گرم و شیرین ..[لبخند]