کبوتر کوچولوی من !!

1- یکی از بزرگترین دغدغه های باران این هست که چرا ماشین مامانیش بیرون خونه پارک میشه و هر چند دقیقه ای میره پشت پنجره و چک میکنه ببینه هست یا نه و بعد میگه : مامی ماشین هست ) با لهجه غلیظ بخونید.( و صبحها هم که از خواب پا میشه اولین کارش اینه که چک کنه و بعد بگه ماشین هست !!!

2- فکر کنم نوشته بودم که عاشق پیدا کردن ماشینهایی با آرم ماشین مامان و باباش هست و در تمام طول مدتی که در ماشین هست همش میگه ماشین مامی - ماشین ددی و حتی یک دونه ماشین رو هم اشتباه نمیکنه ولی امروز صبح یک چیز دیگه هم اضافه شد و اون مک دونالد هست !!Here is McDonald !!

3- عاشق پارک رفتن هست و دیروز صبح که از خواب پا شده و ددیشو دیده که با شلوار لی هست گفته مگه پارک رفتی ؟ یعنی اینکه آیا بدون من پارک رفتی ؟/!

4- دیروز برای اولین بار بطور رسمی به آرایشگاه رفت و موهاشو حرفه ای کوتاه کردیم. تا حالا همیشه مامانیش یا همون مامان بزرگش موها شو کوتاه می کردند و بحق از آرایشگاه بهتر کوتاه می کردند ولی ایندفعه دیگه نتونستیم 3 هفته دیگه صبر کنیم تا مامانیش بیاند و موهاشو کوتاه کنند. اینقدر هم اخلاق بدی داره که اجازه نمیده هیچ گل سر و تلی روی سرش حتی یک دقیقه بمونه . خلاصه که الان خیلی قشنگ شده دخترک مهربونم.

5 - چند وقت پیش داشتیم درباره سفر به دبی صحبت می کردیم که خانم از اون طرف اتاق بلند میگه " Dubai - Dubai , I am coming - we go with HAPAYA"  تازه دبی رو هم دبی تلفظ نکنید بگید  دوبای !!! حالا از اون روز هر چند وقت میگه مامی دوبای هاپایا ! یعنی دبی رفتنمون چی شد ؟؟  حالا من نمی دونم این نیم وجبی از کجا یاد گرفته که به دوبای با هاپایا (یعنی هواپیما) میرند ؟؟!!

6- اخیرا جملاتش داره پیچیده تر میشه و زمانهای گذشته و نقلی و .. رو بکار می بره ! تازه وقتی یک کلمه ای رو به انگلیسی میگه و ما متوجه نمیشیم سعی میکنه معادل فارسیشو پیدا کنه !!

7 - فحش جدیدش هم اینه وقتی عصبانی میشه: You are pigeon ! یعنی تو کبوتری ! ای جان کبوتر کوچولوی من !

8-

9-بقیش بعد ...

/ 0 نظر / 25 بازدید