اینقدر وقت کم میارم که بیام و تو این صفحه از کارهای جدید باران بنویسم که مجبورم کارهایی که حتی ٢-٣ ماه از تاریخشون گذشته رو هم بنویسم مثا اینکه یادم رفته بنویسم که چند ماهی هست که از پله ها به راحتی بالا و پایین میاد ( البته بالا رفتن که مساله جدیدی نیست ولی مهم اینه که حالا بدون کمک گرفتن از دستاش و مثل یک خانم بالا میره )

دیگه اینکه دیروز با هم دیگه اولین کیک زندگیشو پختیم و کلی هم کیک قشنگ وخوشمزه ای شد اینقدر خوشمزه که نصفشو بابایش خورد و نصف دیگشو هم به همسایه سمت راست و همسایه روبرویمون داد و اونام خوششون اومده بود. تازه داشتم فکر می کردم امروز بیایم یک کیک دیگه درست منیم و به همسایه پشت سریمون که خانمش پا به ماه هست بدیم ولی حسش نبود و فرصت نکردیم !! شاید وقتی به دیدن نوزادشون برم این کیکو درست کنم !!

دیگه اینکه دختر ما خیلی با ادب و خانم هست و در مورد هر چیزی اجازه می گیره . مثلا وقتی روی میز کنار چایم چند تا نقل میزارم ( از ترس اینکه باران نقل نخوره قندون رو تو کتابخونه پنهان کردیم!) میاد و ازم اجازه میگیره که یک دونه بردارم و بعد اگه بگم اشکال نداره میره و همشو برمیداره ( از بس این موش خانم عاشق شکلات و شیرینی هست )

عاشق اینه که با هم لگو بازی کنیم و از همه بیشتر اینکه با هم کتاب بخونیم و من هی ازش اسم اشکال و اشیا رو سوال کنم .

البته این دختر قرطی ما عاشق خرید کردن و هر روز پوشیدن یک دست لباس نو هم هست و اینقدر خوشحال میشه با هم بریم بیرون و با نظر خودش لباس انتخاب کنیم. 

در ادامه کارهای قرتیگری اینکه عاشق لاک زدن و کرم زدن هست و اینکه کیفای مامانشو رو شونش بندازه و کفشهای پاشنه دار مامانشو بپوشه و قدم بزنه ! و تازه هر روز صبح میره سر کمد مامانش و برای اون روز مامانش هم لباس انتخاب میکنه.

این برای فعلا .....

/ 0 نظر / 15 بازدید