١- دخترکم از امروز به تنهایی مینشینه . تا الان حدود ١٠ دقیقه ای هست که نشسته و با اسباب بازیهای دورش داره بازی میکنه و هر چند لحظه ای هم بر میگرده منو نگاه میکنه . 

٢- دیروز cbbc داشت برنامه In the Night Garden رو نشون می داد اینقدر برای اولین بار از این برنامه خوشش آمده بود و ابراز شادمانی و خوشحالی می کرد که تعجب کرده بودم از این فسقلی کوچولو.

٣- به بیشترین برنامه ای که علاقه داره و روزی چند بار براش ÷خش می کنم اینه . آهنگ و تصاویر رنگیش برای بچه ها خیلی جذابه. دوست داشتم ما هم این کانال Baby TV رو داشتیم. ولی ماهواره ما این کانالو نمی گیره و sky هم نداریم.

۴- روزی هزار بار قلت میزنه و چند روزی هم هست تلاش میکنه چهار دست و ÷ا بره.

۵- این تبلیغ شیر خشکو هر وقت می دیدم کلی ذوق می کردم و فکر می کردم آیا بچه منم اینطوری خواهد خندید. حالا باران کوچولوی ما ماشاا... از این بچه های توی این تبلیغ هم بیشتر می خنده و قهقه می زنه و  اینقدر از خنده بعضی وقتها غش می کنه که تا نیم ساعت بعدش سکسکه می کنه.

این خلاصه بی ترتیب و خیلی خلاصه @ نوشته های یک مامان هست که بیش  از حد کار داره و سرش شلوغه و نمی دونه به کدوم کارش برسه و حتی وقت نمیکنه این دفتر خاطرات دخترشو کامل کنه و اینجا خلاصه یادداشت میکنه تا بعدا اگه وقت کرد کاملشون کنه .

 

/ 0 نظر / 4 بازدید