از کارهای جدید و جالب باران تا یادم نرفته:

١- چند بار این ویدیو رو نگاه کرده و کلی خوشش اومده و یاد گرفته بگه : گاردن. یک قسمتش هم که خوابیدند و بهش میگم "شی" با علامت سکوت @ یاد گرفته هنوز به اونجا نرسیده انگشتشو روی دماغش میزاره و میگه "شیی" !! و بعد هم حرکات رقص در میاره.

٢- از این میکروفون های موزیکال براش گرفتیم . از روی یکی از شعرهای اون هم یاد گرفته بگه "پیییییز" یعنی "پلیز". و بهمون قسمت آهنگ هم نرسیده میگه پیز ...... برای یاد گرفتن زبان خیلی خوب هستند. آیا از این میکروفونها با ترانه ها و شعرهای فارسی هم هست؟  

٣- یکی دو بار این آهنگ گروه آریان "نه نگو" رو از روی موبایلم شنیده هنوز به قسمتی که میگه " نه نگو .." میرسه @ باران با خودش میگه : نه نه  !

۴- از این ویدیو های Juno Baby  هم خیلی خوشش اومده و امروز بعد از چندین بار دیدن هنوز گریه می کرد که چرا براش دوباره نمیزارم.

۵- عاشق این فیل کوچولوی دیزنی شده و همه جا تو خونه با خودش راهش میبره و شبها کنارش میخوابونش . به بابای باران که این هفته به خاطر شرکت در یک کنفرانس از  دیزنیلند ارلاندو بازدید کرده ماموریت داده بودم که با این فیله یک عکسی بگیره که نگرفته چون صف عکس گرفتنش طولانی بوده . یادم رفت بگم پس حداقل میخواسته با الاغه عکس بگیره ( شخصیتهای مورد علاقه باران اگرچه هنوز فیلماشو ندیدیم) !!! این هم باران با میکی موسش از چند ماه قبل ( برای اینکه پستمون عکس دار باشه):

این روزها که هوا خوبه فهمیدم بهترین راه غذا دادن ( بخصوص صبحانه و عصرانه ) به باران اینه که بریم توی حیاط و غذاشو اونجا بهش بدم اونم وقتی که خانم روی میز نشسته اند ( نه روی صندلی) . دیروز عصری که توی حیاط داشتم سوپشو می دادم و  اونم با اشتها میخورد و دهانشو برای قاشق بعدی باز می کرد یک لحظه فکر کردم چه لحظات زیبایی رو داریم با هم می گذرونیم و چقدر دلم برای این روزها تنگ خواهد شد وقتی جوجه کوچولوم بزرگ بشه و همین فکرها و احساسات در همون لحظه سبب شد که اشکام روی صورتم باشه. خواستم اینو اینجا بنویسم تا یادم بمونه این احساسات ناب رو.

عاشقتم دخترک خوشگل مهربون و باهوشم ! خدایا این عزیزکم رو بتو میسپارم . در سایه خودت حفظش کن .

/ 0 نظر / 4 بازدید