Look

چقدر پروسه زبان آموزی عجیب و جالب هست و بخصوص برای بچه هایی که دو یا چند زبان را همزبان می آموزند. این دخترک جگر ما بیشتر اشیا رو با اسم فارسیش صدا میزنه و بقیه کلماتی هم که میگه با لهجه انگلیسی . ولی فکر کن نشستی داری باهاش حرف میزنی و یک دفعه وسط حرفهاش به زبان عجیب خودش بهت بگه : I know یا یک چیزی نشونت بده و بگه Look look . خیلی جالب و هیجان انگیز هست.

اینهم عکسی از این روزهای سرد و پاییزی اینجا.

/ 2 نظر / 15 بازدید
ندا

سلام میترا جان, اول از همه با یک هفته تاخیر تولد باران عزیز را تبریک میگم. آدم باورش نمیشه با چه سرعتی این کوچولوها بزرگ میشن و روز بروز شیرین تر و مستقل تر. خیلی خوبه که باران سریع داره هر دو زبان را یاد میگیره و میتونین نتیجه زحماتتون را ببینین. توی پستهای قبلی به پروژه پوشک گیری اشاره کرده بودی نمیدونم هنوز شروع کردی یا نه ولی من پاتی Safety 1st را گرفتم که خیلی کمک کرد. چون هم استیکر میده که رایان به ذوق اون هی میرفت میشست روی پاتیش هم آهنگ میخونه و تشویق میکنه وقتی کارشون رو آنجا انجام دادن و هم فلاش داره که بچه ها خیلی دوست دارن فلاش را بزنن. پرنسس کوچولو رو ببوس از جانب ما.

ندا

ممنون میترا جان, من هم دلم تنگ شده بود که بیام اینجا سر صبر نوشته های قشنگت را بخونم ولی ... این هفته هم مریض بودم و خونه نشین شدم و تونستم یک دل سیر پای اینترنت بشینم. رایان هم که شده عاشق و واله Roary the racing car و من تا میام پای کامپیوتر فوری میاد میگه یویی د یسینگ کار. خدا حفظشون کنه این بچه ها را که زندگی را انقدر شیرین می کنن. باران خوشگل را ببوس.