Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers و این بار تب - باران- رحمت خدا

باران- رحمت خدا


+ و این بار تب

چند روزه خانم کوچولوی خونه ما حالش خوب نیست و تب داره. ماجرا از دوشنبه شب شروع شد که یک کم داغ بود و خیلی بیحال وقتی از کودکستان آوردیمش. خوشبختانه سه شنبه خونه بودم و حالش بهتر شد و سرحال.چهارشنبه رفت کودکستان و شب دوباره با تب شدید ٣٩ درجه بیدار شد. ۵ شنبه خونه موندم و تبش قطع شد و حالش بهتر شده بود. جمعه دوباره کودکستان رفت و دیشب نیمه های شب با تب شدید بیدار شد و تا صبح گریه کرد تا ٧ صبح خوابش برد. حالا از صبح بهتره اگرچه مدام تو شیرش پاراستامول و بروفن نوبتی میریزیم. هیچی هم غذا نخورده بجز شیر یعنی واقعا دو روزه هیچی نخورده !!!  دیشب که این قطره های گلوله گلوله اشکو رو صورتش می دیدم قلبم درد گرفته بود بخصوص وقتی می بینی هیچ کاری هم نمی تونی بکنی.

داره ۴ تا دندونش هم همزمان درمیاند و فکر کنم تمام صورتش هم درد می کنه و شاید گوشش هم درد می کنه. هی به سرش میزنه . از صبح هی میخوابه و هی بیدار شده و شروع می کنه به حرف زدن .چند شب پیش هم که تب داشت تا صبح با خودش تو خواب حرف میزد و میخندید. جان .....

مامان امروز می گفتند داشتیم با بابا میگفتیم بیخود نیست پیر شدیم از بس وقتی بچه ها کوچیکند و مریض میشند و پدر و مادر اذیت میشند. منهم بهشون میگم حداقل تو ایران یک دکتری بوده که وقتی بچه ات مریض بشه ببینش اینجا که هیچ دارویی هم تجویز نمی کنند. حالا باید از این شیافهای پاراستامول از روی داروخانه اینترنتی سفارش بدم.

داشتم فکر می کردم از روزی که رفته کودکستان هر هفته روز اول سرما میخوره روز بعد سرفه میکنه روز بعدش دایریا میگیره یا استفراغ و روز آخر هم تب و بعد آخر هفته هست که سرحال میشه و از دوشنبه دوباره چرخه شروع میشه. خسته شدم. اصلا این مربیهای کودکستان وجدان کاری ندارند. این همه پول میدی و بعد هم همش بچه ات مریض هست شاید هم این دختر ما خیلی حساس و مامانی هست.

دخترک نازنینم زودتر خوب شو که من اصلا دلشو ندارم.

خدایا تمام بچه هایی که مریض هستند رو شفا بده. بخدا دیدن این فرشته های کوچک که سرحال نیستند خیلی سخته .

خدایا شکر بخاطر همه چیز ...

 این هم یک عکس از روزی که بخاطر تب شدید بیمارستان بودیم.

 

نویسنده : Passenger ; ساعت ۱۱:٤٢ ‎ب.ظ ; شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۸
تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک