Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers باران- رحمت خدا

باران- رحمت خدا


+  

دخترک کوچولومون ۶ ماهش شد با وزن ۶۴٠٠ و قد ۶٩ . اینقدر این فرشته کوچولوی ما شیطون شده که هر چی هم غذا و شیر بخوره فوری انرزیشو میسوزونه . تا روی زمین میزاریش فورا غلط میزنه و به شکم خودشو میزاره بعد از چند دقیقه هم اگه نتونه برگرده شروع به جیغ زدن میکنه. روی زمین هم اگه غلط نزنه اینقدر دور خودش میچرخه و عقب عقب میره که بعد از چند لحظه میبینی یک متر اون طرف تره. اینقدر هم ناقلا شده . مثلا دیروز تو صندلی گلیدرش گذاشتمش بعد از ١٠ دقیقه دیدم اینقدر خودشو کشیده و صندلی رو کشیده تا با ÷اش به عروسکهای جام÷رش بزنه تعجب.

همچنان ما بهش غذاهای ارگانیک مخصوص نوزادو بهش میدیم که مرغ و سبزیجات و برنجشو و همچنین برنج صبحانشو خیلی دوست داره ولی از میوه جات  بدش میاد و یک اداهایی درمیاره که نگو . ولی خوردن ÷رتغالو دوست داره اگرچه که صورتش میگه از طعمش خوشش نماد ولی چون لثه هاشو ماساز میده خوشش میاد. دیروز هم برای اولین بار بیفشو با سبزیجات امتحان کرد.

امروز باید برای بررسی فعالیتهای تکاملیش میبردمش مرکز بهداشت که الحمدا... همه چی خوب بود. از این ماه دیگه باید نشستنو تمرین کنه خانم خندون من. و بعد غذاهای بیشتر جامدو بهش بدیم و یک چیزهایی برای جویدن. خدایا  هزاران شکرت به خاطر همه چیز !

 

 

نویسنده : Passenger ; ساعت ٥:٤٠ ‎ب.ظ ; جمعه ٤ اردیبهشت ۱۳۸۸
تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک