Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers باران- رحمت خدا

باران- رحمت خدا


+  

- و خبر روز اینکه از امروز ١۶ اگوست باران در کودکستان به اتاق بچه های بالای دو سال منتقل شده وهم  یک مربی جدید هم داره که اسمش تس هست. امیدوارم تو این اتاق با بچه ها بیشتر دمخور و همبازی بشه. از یک لحاظهایی بهتر هم هست چون بودن با بچه های بزرگتر به سنجیده تر شدن رفتارهاش کمک میکنه.

-امروز رفته بودیم یک مرکز خرید تا یک دوچرخه برای من بخریم. با باران زودتر از بابایش بیرون آمدیم و جلوی فروشگاه ۵-۶ تا ماشین پارک بود. بدون یک ذره شک به ماشینها نگاهی کرد و راست رفت سر ماشین خودمون . کلی تعجب کرده بودم که چطوری تو این همه ماشین میتونه ماشین خودمون رو شناسایی کنه.

- هنوز نشانی از صحبت کردن با مفهموم نیست. فقط "دده" یعنی "ددی" @ مامان @ بی بی @ بابا@ توپ @ تاب تاب یعنی تاب @ پلیز و گاردن  و بقیه کلماتی که از قبل بلد بوده رو یاد گرفته و بقیه مکالمات طولانیش به زبان خودش هست !!!

- دیروز بعد از یک پیاده روی خیلی طولانی تقریبا ٣ ساعته از کنار کانال رسیدیم داخل شهر و رفتیم رستوران مورد علاقه مان یعنی واگاماما.  یک دختر بچه دیگه هم کنار میزمون بود با پدر و مادرش. دختر خیلی ریز و کوچولو به نظر میرسید شاید تقریبا نصف وزن باران. و مامانش گفت ٢۵ ماهشه. براش یک غذای جداگانه سفارش داده بودند و این دختر کوچولو با یک مهارتی با چوبهای زاپنی غذا میخورد که قابل باور نبود. حتی یک نودل رو با دست نخورد و از همه مهمتر تمام  ظرف غذاشو تمام کرد. خلاصه اینکه رفتارهاش خیلی بقول انگلیسیها مچور بود و اینکه دختر ما در ٢١ ماهگی همچین مهارتهایی رو نداره ! آیا تا ٣ ماه دیگه اینطوری میشه ؟

- خوبه که روبروی منزل ما یک پارک خیلی بزرگ هست و فضای بازی خوبی برای بچه ها داره اگرچه که به نسبت وسعت پارک خیلی بزرگ نیست. این باران شیطون ما عاشق سرسره بازی هست و بدون اغراق شاید دیروز بیش از ۴٠ بار از سرسره بالا رفت و پایین آمد و آخرش هم بزور و با گریه به خانه آوردیمش.

- و دیگه اینکه در آستانه ٢۴ ماه پس از تولدش و بر اساس تقویم صحیح تر ٢١ ماهگیش @ وزنش ١٣.۵ کیلو و قدش ٩٠ سانتی متر شده که با در نظر گرفتن راه طولانی که آمده ایم  و این برای ما خیلی با ارزش هست !

 این هم عکسی از باران با مربی های مهربون سال اولش :

نویسنده : Passenger ; ساعت ۱٢:۳٤ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ٢٦ امرداد ۱۳۸٩
تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک